W dniu 7 maja uczniowie klasy 6, rocznik 2013, rywalizowali w powiatowym etapie Igrzysk Dzieci w piłce nożnej, który odbył się w Ożarowicach na obiektach Piasta.
Nasi zawodnicy po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. 💪 Wygrali wszystkie spotkania i pewnie awansowali na kolejny szczebel rozgrywek! ⚽🔥
Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację.
Brawo WY! 👏👏👏