22 kwietnia 2026 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi 🌱 Z tej okazji wzięliśmy udział w akcji „Sprzątanie Świata”, do której zaprosiło nas Miasto Radzionków 😊. Wspólnie z dziesięcioma innymi szkołami i instytucjami udało się wysprzątać kawałek naszej „małej ojczyzny” 🏡💚. Uczniowie SMS-u z ogromnym zaangażowaniem i chęcią włączyli się w działania ♻️👏, a sprzątanie okazało się także świetną okazją do integracji i dobrej zabawy 😄
Dbajmy o naszą planetę każdego dnia! 🌍💪



























