18 kwietnia nasi najmłodsi judocy wzięli udział w turnieju Ziutek Cup w Bytomiu 🥋💪
W zawodach wystartowała czwórka naszych pierwszoklasistów, którzy pokazali ogromne serce do walki i świetne umiejętności na macie!
🔹 Aleksander Nowak stoczył trzy bardzo wyrównane walki i stanął na najwyższym stopniu podium 🥇
🔹 Olaf Nawrot-Bugaj wygrał trzy z czterech pojedynków, co dało mu świetne 2 miejsce 🥈
🔹 Róża Dangul zakończyła rywalizację na 3 miejscu po dwóch wygranych i dwóch przegranych walkach 🥉
🔹 Marek Banaś tym razem poza podium – 5 miejsce, po czterech wymagających pojedynkach, w których musiał uznać wyższość rywali 🏅
Gratulujemy wszystkim zawodnikom walecznej postawy 👏 Jesteśmy z Was bardzo dumni i trzymamy kciuki za kolejne starty! 🔥











