26 czerwca 2021 r. odbyło się oficjalne zakończenie sezonu rozgrywkowego grup SMS i UKS. Z tej okazji, przy ul. Knosały 113 odbył się wielki rodzinny piknik, na którym tym razem mieli okazję wykazać się RODZICE naszych zawodników. W rywalizacji startowały zespoły rodziców dzieci z roczników: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 oraz 2015. Gra od pierwszych minut była niezwykle zacięta, ciekawe pojedynki oraz świetne bramkarskie interwencje – tak pokrótce można było scharakteryzować dzisiejsze starcia. Nie zabrakło też konkursów indywidualnych dla dzieci oraz rodziców. Doping kibiców-dzieci unoszący się z trybun dodatkowo napędzał tatusiów i mamusie do walki! Ostatecznie, I miejsce zajął zespół rodziców dzieci z rocznika 2010, II miejsce – zespół rodziców z rocznika 2011 (piraci), a miejsce III – zespół rodziców rocznika 2012. Mistrzami rzutów karnych wśród dzieci został Szymon Banaś, a wśród dorosłych – jego tata pan Wojciech Banaś! Mistrzami żonglerki zostali Konrad Gaida, Bartek Ziaja oraz Leon Błaszczok

Pożegnanie sezonu był to również świetny moment na wynagrodzenie drużyn, które bardzo wiele osiągnęły w ostatnich miesiącach. Nasi juniorzy młodsi (rocznik 2004 i 2005) pod wodzą trenerów: M. Komara, M. Smyły oraz M. Soboty awansowali do I ligi wojewódzkiej z kompletem zwycięstw, z kolei chłopcy z rocznika 2006 (trener M. Malok) zajęli I miejsce w III lidze wojewódzkiej. Pamiątkowymi koszulkami oraz statuetkami nagrodzone zostały również siatkarki za osiągnięcie wicemistrzostwa Śląska „czwórek”.

Cały dochód z dzisiejszego pikniku zostanie przeznaczony na szczytny cel – operację i rehabilitację kolan taty jednego z naszych zawodników. Dziękujemy za każdą złotówkę, bo udało się nam dzisiaj zebrać aż 1970 zł. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

No i na sam koniec szczególne podziękowania dla tego, bez którego UKS nie działałby tak prężnie, a chłopcy nie osiągaliby takich sukcesów! Podziękowania dla prezesa Henryka Sobali – dobrego i skromnego człowieka o wielkim sercu i miłości do piłki nożnej! DZIĘKUJEMY!