25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Mimo tego, że dla wszystkich był to bardzo trudny rok, to daliśmy radę, a naszych uczniów nie złamało zdalne nauczanie, treningi w śniegu czy kwarantanny 😊.

Dzisiaj, przy okazji podsumowania całego roku, uczniom najbardziej wyróżniającym się w nauce i zachowaniu rozdano świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe. Przyznano również stypendia naukowe oraz edukacyjne. Stypendium za wyniki w nauce ze szkoły podstawowej otrzymali: Krzysztof Nowacki, Bartłomiej Klimek oraz Karol Lipp; z kolei z liceum ogólnokształcącego: Jakub Walkowski, Miłosz Ostałowski oraz Bartosz Chmiel. Stypendia sportowe przyznano: Aleksandrze Niżewskiej, Aleksandrze Winszczyk, Julii Kwiecińskiej, Zuzannie Winszczyk, Kamilowi Małocie, Kacprowi Zalewskiemu oraz Szymonowi Matyskowi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za cały rok szkolny, i dzisiejszy dzień. Szczególne podziękowania dla rodziców za wszystkie miłe kwiaty i upominki.

Dzisiejszy dzień, to również ostatni dzień w szkole klasy ÓSMEJ, która została pożegnana przez młodszych kolegów. Obecna klasa ósma w prawie niezmienionym składzie była z nami od samego początku istnienia SMS-u, tym bardziej z łezką w oku wspominaliśmy dawne chwile… Wszystkim naszym absolwentom życzymy, by o nas nigdy nie zapomnieli i spełnili wszystkie życiowe cele! Będzie nam Was brakowało!!! POWODZENIA W PRAWIE DOROSŁYM ŻYCIU 😊