2️⃣1️⃣ czerwca 2024 r. również uczniowie naszej szkoły podstawowej👨‍🦱👩 uroczystymi akademiami zakończyli rok szkolny🤩. Jako pierwsi świadectwa📜 odebrali uczniowie klas 1️⃣-5️⃣. Podczas ich akademii nie zabrakło wakacyjnych klimatów⛱, wesołych piosenek🎼 i mnóstwa radości. Kolejno, rok szkolny podsumowali i zakończyli uczniowie klas 6️⃣-8️⃣. W trakcie akademii przygotowanej przez klasę 7️⃣ nastąpiło pożegnanie odchodzącej ze szkoły klasy 8️⃣😢. Nie zabrakło więc gali „SMS BOXING NOGHT”🥊, uśmiechu, życzeń powodzenia w prawie dorosłym świecie, bonów na kebaby oraz oczywiście małej rywalizacji między klasami 7️⃣ i 8️⃣. Podczas obu akademii przyznano także szkolne stypendia📃 za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe, a najbardziej angażujących się rodziców nagrodzono drobnymi upominkami🍫.
Dziękujemy p. K. Gajowskiej i p. H. Blacha za przygotowanie pięknych szkolnych zakończeń roku szkolnego 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣.
Żegnamy kolejny rok szkolny, ale szkoła jak zawsze dla uczniów pozostaje otwarta. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za cały szkolny rok i za każdy dowód sympatii w stosunku do nauczycieli i pracowników szkoły 💐. ODPOCZYWAJCIE💛